Župne obavijesti

24. 09. – 30. 09. 2018.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi navečer u 19 sati, osim u subotu na blagdan sv. Mihaela ark.
  • Od ponedjeljka do utorka moli se časoslov iza mise.
  • U utorak u 18 sati u svojim prostorijama ima molitveni susret karizmatska zajednica Dobri Pastir.
  • U srijedu započinje duhovna obnova koja će trajati do petak u 18 sati u župnoj crkvi. Voditelj duhovne obnove je vlč. Dražen Radigović, a tema duhovne obnove je „Snaga izgovorene riječi“. Dođite i potaknite ostale vjernike da dođu na duhovnu obnovu.
  • U subotu nema župnog vjeronauka za firmanike i prvopričesnike u župnoj dvorani, već su svi oni obavezni doći na misu u 11 sati koju će imati biskup Josip Mrzljak.
  • U subotu je župni blagdan sv. Mihaela ark. Mise su ujutro u 8 sati, 11 sati i poslijepodne u 18 sati. Svečanu misu u 11 sati će predvoditi varaždinski biskup msgr. Josip Mrzljak, pa vas pozivam da u večem broju dođete na tu misu.
  • Iduća nedjelja je 26. kroz godinu. Mise su u Sračincu u 8 sati i 11 sati, u Svibovcu je misa u 8 sati zbog odlaska na mladu misu u župu Voča, a u Hrašćici je misa u 9. 30 sati.