Župne obavijesti

14. 05. – 20. 05. 2018.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi navečer u 19 sati.
  • Svaki dan u 18. 30 sati su svibanjske pobožnosti.
  • Od utorka do petka u 18 sati mise su i u Svibovcu Podravskom.
  • U četvrtak iza mise u župnoj crkvi će biti biblijsko-molitven susret koji će voditi s. Ljiljana.
  • U subotu iza mise u župnoj crkvi je Duhovsko molitveno bdijenje povodom svetkovine Pedesetnice ili Duhova.
  • Iduća nedjelja je nedjelja Pedesetnice ili Duhova. Mise su u Sračincu u 8 i 11 sati, a u Hrašćici i Svibovcu u 9. 30 sati.
  • Danas je Majčin dan. U Domu kulture u Sračincu u 16 sati će biti mjerenje tlaka i šećera u krvi, a u 17 sati će biti prigodni program u organizaciji udruge Kap dobrote i župe Sračinec za sve majke i žene.

21. 05. – 27. 05. 2018.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi navečer u 19 sati.
  • Svaki dan u 18. 30 sati su svibanjske pobožnosti.
  • Od utorka do petka u 18 sati mise su i u Svibovcu Podravskom.
  • U utorak u 18 sati u svojim prostorijama ima molitveni susret karizmatska zajednica Dobri Pastir.
  • U petak iza mise u župnoj crkvi će biti molitvena večer koju će predvoditi zajedica Dobri Pastir.
  • Iduća nedjelja je nedjelja Presvetog Trojstva. Mise su u Sračincu u 8 i 11 sati, a u Hrašćici i Svibovcu u 9. 30 sati.
  • Kod crkve možete potpisati peticiju kojom se želi otkazati Istanbulska konvencija zbog promicanja i uvođenja rodne idologoje u sve segmente društva, koja je nespojiva sa naukom Evanđelja.