Župne obavijesti

16. 07. – 22. 07. 2018.

• U nedjelju 16.7. je 15. nedjelja kroz godinu. Mise je u Sračincu samo u 8 sati. Nema mise u 11 sati jer je svečana misa u 11 sati u Svibovcu Podravskom gdje se slavi sv. Benedikt opat.
  • U nedjelju 16.7. je u Svibovcu Podravskom proštenje. Prva misa je u u 8 sati, a svečana misa, koju predvodi preč. Leonard Logožar, je u 11 sati. Sve vas pozivam da dođete na proštenje i na svečanu misu.
  • Mise su radnim danom u župnoj crkvi navečer u 19 sati.
  • Od ponedjeljka do srijede se moli časoslov iza mise.
  • U utorak u 18 sati u svojim prostorijama ima molitveni susret karizmatska zajednica Dobri Pastir.
  • Iduća nedjelja je 16. kroz godinu. Mise su u Sračincu u 8 i 11 sati, a u Svibovcu u 9. 30 sati.
  • U nedjelju je proslava Gospe Škapularske u franjevačkoj crkvi u Varaždinu. Župa organizira hodočašće pješaka iz Sračinca na misu koja je u 18. 30 sati, a predvodi je varaždinski biskup. Svi koji žele ići pješke, neka dođu do župne crkve odakle je polazak u 17 sati, ili mogu pričekati kod kapelice bl. A. Stepinca u Hrašćici i priključiti se hodočasnicima.
  • Možete kupiti autobusne karte za župno hodočašće na Mariju Bistricu koje će biti u nedjelju 29. 07. 2018. Cijena autobusne karte je 50 kn.
  • U Hrašćici nema mise do iza Velike Gospe.