Župne obavijesti

11. 03. – 17. 03. 2019.

• Iduća nedjelja je 2. korizmena nedjelja. Mise su u Sračincu u 8 i 11 sati, a u Hrašćici i Svibovcu u 9. 30 sati.
  • U nedjelju je pobožnost križnoga puta u Svibovcu u 16 sati, a u Sračincu u 17 sati. Križni put u Sračincu će biti za mlade, a voditi će ga firmanici, pa pozivam mlade naše župe na pobožnost križnoga puta.
  • Možete kupiti karte za župno hodočašće u Karlovac u Nacionalno svetište sv. Josipa, koje će biti u utorak, 19. 03. 2019. Cijena karte je 60 kn. Posjetiti ćemo i staru hodočasničku crkvu Velike Gospe u Novgradu na Dobri.

18. 03. – 24. 03. 2019.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi u 18 sati.
  • Od ponedjeljka do četvrtka se moli časoslov iza mise.
  • U utorak je blagdan sv. Josipa. Misa je u Svibovcu u 17 sati, a u Sračincu u 18 sati.
  • U utorak župa hodočasti u Karlovac. Polazak autobusa je iz Svibovca u 6. 45 sati, a zajednički polazak je iz Sračinca u 7 sati. Staje se i u Hrašćici.
  • U utorak iza mise, u svojim prostorijama ima molitveni susret karizmatska zajednica „Dobri Pastir“.
  • U četvrtak u 17 sati je župni vjeronauk za sve firmanike.
  • U petak u 17 sati je župni vjeronauk za prvopričesnike.
  • U petak u 18 sati je pobožnost križnoga puta i misa.
  • U petak iza mise u župnoj crkvi je Biblijsko-molitvena zajednica koju vodi s. Ljiljana.
  • U subotu je župni vjeronauk u 10 sati za prvopričesnike.
  • U petak, subotu i nedjelju će biti Kursiljo za firmanike.
  • Iduća nedjelja je 3. korizmena nedjelja. Mise su u Sračincu u 8 i 11 sati, a u Hrašćici i Svibovcu u 9. 30 sati.
  • Iduća nedjelja je nedjelja solidarnosti sa katolicima u BIH, pa ćemo te nedjelje sakupljati svoj dar za Crkvu u BIH.
  • U nedjelju je pobožnost križnoga puta u Svibovcu u 16 sati, a u Sračincu u 17 sati. Iza križnog puta u Sračincu biti će katehetski roditeljski sastanak za roditelje vjeroučenika 1, 2, 4, 5, 6 i 7-ih razreda osnovne škole, pa pozivam roditelje na križni put i katehetski roditeljski sastanak iza križnoga puta.