Župne obavijesti

11. 12. – 17. 12. 2017.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi ujutro u 6 sati zornice i navečer u 18 sati.
  • U ponedjeljak je župni vjeronauk za firmanike u 17 sati.
  • U utorak iza večernje mise u župnoj dvorani je molitveni susret karizmatske zajednice Dobri Pastir.
  • U četvrtak u 9 sati je ispovijed po kućama u Hrašćici i Sračincu.
  • U četvrtak u 17 sati je župni vjeronauk za sve 7 razrede OŠ.
  • U petak u 9 sati je ispovijed po domovima za stare i bolesne.
  • U petak u 17 sati je župni vjeronauk za prvopričesnike.
  • U subotu je župni vjeronauka za firmanike u 8, firmanice u 9 sati i za prvopričesnike u 10 sati.
  • U nedjelju su mise u župnoj crkvi u 6 zornica i u 11 sati.
  • U nedjelju su mise u Svibovcu i Hrašćici u 9. 30 sati.
  • Iduća nedjelja je nedjelja Caritasa kada ćemo na kraju mise sakupljati svoj dar za biskupijski i župni Caritas.
  • Molim da prijavite svoje stare ili bolesne ukućane za ispovijed po kućama. One koji su već na popisu nije potrebno opet prijavljivati.
  • Možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu u sakristiji.
  • Možete zapisati mise za cijelu 2018. godinu radnim danom u župnoj kancelariji.
  • U došašću možete uzeti plave kuverte u kojima sakupljamo svoj dar za naše orguljaše i svoj prilog za naš obavezni Obiteljski dar Varaždinskoj biskupiji. Kuverte za biskupiju predajte svećeniku. Kuverte za orguljaše u Sračincu također predajte svećeniku, a u Svibovcu i Hrašćici te kuverte predajte orguljašima Andreju ili Marku osobno.
  • Stigao je zadnji broj glasnika sv. Josipa. Molim da se svi pretplatnici kod preuzimanja zadnjeg broja odmah izjsne da li ga žele primati i u 2018. godini ili ne. Cijena pretplate je 40 kn i ne mora se odmah platiti. I novi pretplatnici neka se prijave.
  • Stigao je i zadnji broj časopisa Marija, pa isto tako molim pretplatnike da se izjasne da li ga žele uzimati u 2018. godini. Cijena godišnje pretplate je 70 kn.