Župne obavijesti

9. 10. – 15. 10. 2017.

• U nedjelju su mise u župnoj crkvi u 8 i 11 sati
  • U nedjelju su mise u Svibovcu i u Hrašćici u 9. 30 sati
  • U mjesecu listopadu u crkvi sakupljamo: slatkiše, higijenske potrebštine i školski pribor za djecu bez obitelji (osnovna i srednja škola) za koju skrbe časne sestre Karmeličanke, a koji se nalaze u domu u Hrvatskom Leskovcu, a koje će krajem mjeseca posjetiti mladi naše župe. Svi koji mogu pomoći neka svoj dar donesu u crkvu ili župni ured.
  • Od danas možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu po cijeni od 10 kn za 12-lisni i 1 kn za jednolisni kalendar

16. 10. – 22. 10. 2017.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi navečer u 19 sati, a listopadske pobožnosti su u 18. 30 sati
  • Od utorka do petka mise su i u Svibvcu u 18 sati
  • U utorak u 20 sati u župnoj dvorani je molitveni susret karizmatske zajednice Dobri Pastir
  • U četvrtak iza mise biti će susret molitvene zajednice „sv. Mihael“ u župnoj crkvi
  • U petak u 17 sati u župnoj dvorani je župni vjeronauk za prvopričesnike za prvu grupu
  • U petak iza mise je susret liturgijske zajednice i zajednice mladih naše župe
  • U subotu je župni vjeronau u 8 sati za firmanike, u 9 sati za firmanice, a za drugu grupu prvopričesnika je vjeronauk u 10 sati u župnoj dvorani
  • U subotu iza mise je susret ministranata
  • U nedjelju su mise u župnoj crkvi u 8 i 11 sati
  • U nedjelju su mise u Svibovcu i u Hrašćici u 9. 30 sati
  • Možete kupiti katoličke kalendare za 2018. godinu po cijeni od 10 kn za 12-lisni i 1 kn za jednolisni kalendar
  • Možete kupiti caritasove lampione po cjeni od 10 kn, a novac od njihove prodaje ide za pomoć obiteljima za koje skrbi Caritas.
  • KRUNICU MOLI – DOBRO DJELO STVORI! U mjesecu listopadu u crkvi sakupljamo: slatkiše, higijenske potrebštine i školski pribor za djecu bez obitelji (osnovna i srednja škola) za koju skrbe časne sestre Karmeličanke, a koji se nalaze u domu u Hrvatskom Leskovcu, a koje će krajem mjeseca posjetiti mladi naše župe. Svi koji mogu pomoći neka svoj dar donesu u crkvu ili župni ured. Unaprijed svima hvala!