Blagoslov obitelji

Sve koji imate mogućnosti i služite se internetom pozivam da se prijavite u obiteljsku župnu kartoteku. Svi podaci koje dajete zaštićeni su prema pravilima o zaštiti podataka (GDPR).   Prijava je: https://www.e-zupe.com/blagoslov_obitelji

Pogledajte raspored blagoslova obitelji po ulicama i datumima (2023./2024.):

Datum Svećenik Ulice Vrijeme
Utorak
26. 12.
Župnik Sračinec, Varaždinska (29-17)

Hrašćica: Kralja Tomislava ( neparni brojevi ) Petra Zrinskog, Vukovarska (bez zgrade sa stanovima 8. i 10))

Osječka, Nikole Tavelića, Franjevačka, Ruđera Boškovića, Vinkovačka, Kratka ulica, Braće Radića, Ljudevita Gaja

Početak u 9:00 sati
Utorak
26. 12.
Vlč. Josip Hrašćica: Kralja Tomislava (od Sračinca prema Varaždinu – parni brojevi) , Alojzija Stepinca, Radnička, Miljenka Stančića: Kardinala Franje Kuharića, Ulica Hrvatskih branitelja, Franje Bućara, Matije Gupca, Zvonimira Milkovića Početak u 9:30 sati
Utorak
26. 12.
Vlč Ivan Osmog svibnja, Miroslava Krleže Početak u 14:00
Srijeda
27.12.
Župnik Vatroslava Jagića, Varaždinska (br. 48-94 do pošte) Početak u 9:00
Srijeda
27.12.
Vlč. Josip Varaždinska (neparni brojevi od 37do 271) do doma kulture Početak u 9:00
Srijeda
27.12.
Vlč. Ivan Vrtna ulica Početak u 9:00
Četvrtak
28.12.
Župnik Svibovec Podravski: Dravska (od Borovja do Vartogasnog doma) Poljska Početak u 9:00
Četvrtak
28.12.
Vlč Josip Svibovec Podravski: T. Blažeka, Školska, Vrtna, M. Gupca, Dravska Početak u 9:00
Četvrtak
28.12.
Vlč Ivan Braće Radića, Ivana Kukuljevića Početak u 9:00
Petak 29.12. Župnik Trg Slobode, Nikole Tesle, Ljudevita Gaja, A.G. Matoša Početak u 9:00
Petak 29.12. Vlč Josip Varaždinska (br. 104-186), od škole do crkve), Antuna Mihanovića, Miljenka Stančića Početak u 9:00
Petak 29.12 Vlč. Ivan Sveti Antun, Vukovarska Početak u 9:00
Subota
30.12.
Župnik Mate Melinčeka Početak u 9:00
Subota
30.12.
Vlč Josip Varaždinska po parnim brojevima od crkve do Majerja i od Majerja po drugoj strani do Doma kulture Početak u 9:00
Subota
30.12.
Vlč Ivan Augusta Šenoe, Gustava Krkleca Početak u 9:00
Nedjelja
31.12.
Župnik Dravska, Vilka Novaka, Ribnjak Početak u 9:00
Nedjelja
31.12.
Vlč. Josip Đure Kuhara, Dražena Petrovića, Zelendvorska od br. 60-16, Vlade Gotovca, Dragutina Tadijanovića, Cvjetna ulica Početak u 9:00
Nedjelja
31.12.
Vlč. Ivan Vladimira Nazora, Ivana Gorana Kovačića Početak u 10:30
Utorak  2. 1. Župnik Kralja Tomislava, Zelendvorska ( s druge strane gmajne), Kralja Tomislava, nastavak Početak u 9:00
Utorak 2. 1. Vlč. Josip Zelendvorska (od ulice V. Nazora do gmajne, Matije Gupca (od početka do kraja ulice) Početak u 9:00
Srijeda 3.1. ŽUPNIK Hraščica : Stambena zgrada, Vinkovačka ulica: 7a,7b,7c,7d. Početak u 9:00
Srijeda 3.1. ŽUPNIK Hrašćica: Vjekoslava Cerovečkog, Vukovarska- stambena zgrada br. 8 i 10. Početak u 15:30
Četvrtak 4.1.2024. ŽUPNIK Hrašćica: Stambena zgrada Ruđera Boškovića  br.: 3,5,7,9 Početak u 9:00

ZA VRIJEME BLAGOSLOVA NE SAKUPLJAJU SE NIKAKVI NOVČANI PRILOZI ZA SVEĆENIKA ILI CRKVU.
Ministrante možete slobodno darovati.