Božićna ispovijed za starije osobe u župi Sračinec

U našoj župi 16. prosinca bila je ispovijed za bolesne i teško pokretne župljane. Bogu hvala na velikom odazivu. Zahvaljujemo i svima onima koji su dopratili bolesne osobe. Nakon ispovijedi bila je sv. Misa. U organizacije udruge „Kap dobrote, “ bilo je organizirano prigodno druženje u domu umirovljenika. Ovom radosnom druženju pridružili su se i svećenici: župnik Stjepan Mostečak i umirovljeni svećenik Ivan Vugrinčić. Došašće je vrijeme buđenja iz sna i ravnodušnosti, spremno za dar i služenje. Ovu poruku svake godine prepoznaje poduzeće KB Sračinec koje prigodnim poklonima daruje stare i bolesne osobe. Od srca im hvala. U iščekivanju Božića bitne su poruke ljubavi mira i vjere da je Bog prisutan u nerođenom djetetu, u siromasima, u bolesnima, u ranjenima, u svima koji trpe, ali i svima koji rade i služe općem dobru ljudi i svijeta.

Tekst i fotografije: Darinka Kovačić