ODRŽAN PRVI SUSRET MLADIH “LJETO U ŽUPI”

U ponedjeljak 30. 06. 2014. godine, u župi Sračinec započelo je „Ljeto u župi“ koje organiziraju župni animatori za djecu svih uzrasta. Ljeto je vrijeme kada djeca i mladi imaju „višak“ slobodnog vremena, pa je želja župnih animatora da se to vrijeme kvalitetno provede u zajedništvu sa Bogom i ljudima. Susretu je prisustvovalo 60 mladih, a susret je započeo svetom misom u 19 sati koju je predvodio župnik Siniša Dudašek, koji je mladima uputio i nekoliko prigodnih riječi u propovijedi. Nakon mise mladi su raspoređeni u četiri grupe. Nakon međusobnog upoznavanja, slijedile su igre: trčanje u vreći i graničar, a animatori su mlade naučili i zanimljivu pjesmu koju prate i pokreti tijela. Susret je završio zajedničkom molitvom i pjesmom.

Susreti će se održavati svakog ponedjeljka i petka u 19 sati tijekom cijelog mjeseca srpnja. Svi ste pozvani i dobrodošli.

DSC07731DSC07736DSC07738DSC07739DSC07742