POZIV SVIM MLADIMA KOJI ŽELE BITI NOVI MINISTRANTI/CE

Ministrantska služba jedna je od najčasnijih služba u župi. To je zajednica koja na oltaru služi Bogu i ujedno pomaže svećeniku. Svako liturgijsko slavlje bez ministranta je siromašno, zato su ministranti veliko bogatstvo svake župe, ali i zajednica nade da će Bog nekoga iz te zajednice pozvati i u sveta duhovna zvanja.

Pozivam dječake i djevojčice svih uzrasta kao i sve ostale mlade naše župe koji žele postati novi ministranti ili ministrantice da dođu na križni put iduće nedjelje 2. 04. 2017. u 17 sati, (ili u Svibovcu u 16 sati) a poslije križnoga puta ćemo se dogovarati za daljnje susrete. Ako niste u mogućnosti doći te nedjelje, možete se u tjednu do te nedjelje javiti župniku za dogovor. Pozivam i roditelje kao i bake i djedove da potaknu mlade iz svojih obitelji da postanu ministranti/ce.