Promocija filma „Lica puna nade”

Varaždinska biskupija Vas poziva na promociju filma „Lica puna nade” koju organizira nacionalna uprava Papinskih misijskih djela u Hrvatskoj u srijedu 18. travnja u 19 sati u dvorani Pastoralnog centra Varaždinske biskupije Zagrebačka 3, Varaždin.
Film govori o mogućnostima i poteškoćama školovanja koje prolaze djeca i mladi u afričkoj zemlji Beninu te posebno predstavlja Dom za djevojčice sv. Ivan Pavao II. kojeg je osnovao vlč. Odilon Singbo, svećenik iz Benina koji trenutno djeluje u Hrvatskoj kao sveučilišni kapelan na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.

Svi ste pozvani doći, a posebno djeca i mladi da pogledaju film koji će u njima zasigurno pobuditi svijest koliko nam je škola dostupna, a nadamo se i zahvalnost Bogu na svim nezasluženim darovima koje primamo.

Nakon promocije moći će se kupiti i DVD filma te na taj način pomoći rad naših misionara diljem svijeta.