Slavlje mlade mise vlč. Marka Pintarića

Slavlje mlade mise vlč. Marka Pintarića

U nedjelju, 12. lipnja 2022. godine u kapucinskoj crkvi Presvetog Trojstva u 11 sat

i, bit će i svečano slavlje mlade mise vlč. Marka Pintarića, na koju ste svi pozvani doći. Uoči mlade mise; u četvrtak, petak i subotu, će biti i trodnevnica u 19 sati.

U subotu 11. lipnja 2022. u 10 sati u varaždinskoj katedrali će biti prezbitersko ili svećeničko ređenje.

 

Misa zahvalnica

U ponedjeljak, 13. lipnja 2022. godine, kada Crkva slavi blagdan sv. Antuna Padovanskoga, u kapucinskoj crkvi u 19 sati će biti svečana misa zahvalnica mladomisnika Marka i proštenje. Pjevanje na misi vodi naš župni zbor, a propovijeda vlč. Siniša Dudašek. Svi ste pozvani doći i na ovu misu na kojoj ćemo mladomisniku Marku uručiti i dar naših župljana koji je sakupljen za njegovu mladu misu.