SLAVLJE SV. KRIZME

IMG_8894U subotu, 23. travnja 2016. godine, naša župa je „bogatija“ za 61 krizmanika, koji su po ovom sakramentu postali punopravni, punoljetni kršćani, vjernici Kristove Crkve.

Sakrament sv. Krizme ili Potvrde, kao biskupov delagat, podijelio je msgr Antun Perčić, koji ih je pozvao da u svojim životom daju svjedočanstvo svoje vjere. Krizmanike je spremao vlč. Leonardo Šardi, župni vikar, a samom svečanim slavlju, prisustvovali su uz djelitelja i fra Marko Malović, gvardijan franjevačkog samostana u Varaždinu i don Dario Matak župnik u Privlaci. Djelitelja sv. Krizme na početku su pozdravili roditelji krizmanika, a na kraju je sve pozdravio i svima zahvalio župnik.

Neka Gospodin po snazi Duha Svetoga vodi ovu našu župnu mladost da i djelima posvjedoče svoju pripadnost Kristu!

IMG_8564IMG_8582IMG_8584IMG_8603