VLČ. IGORE – VELIKO HVALA!

Prošlo je već punih četiri godine kako je sa nama u župi vlč. Igor Radašić. Po odluci biskupa dodijeljen je župi Sračinec za župnog vikara prije četiri godine, a sada je došlo vrijeme da vlč. Igor nastavi dalje svoj svećenički poziv živjeti u drugoj župnoj zajednici, ali od sada kao samostalni župnik. Odlukom biskupa, vlč. Igor, postaje župnikom na dvije manje župe u srcu Podravine, a to su župe: Kuzminec i Imbriovec (na pola puta između Ludbrega i Koprivnice). Od srca zahvaljujemo vlč. Igoru na svemu što je činio u župi i želimo mu da bude sretan i uspješan u novoj župnoj zajednici i neka Gospodin blagoslovi njegov rad na sve veću slavu Božju i duhovnu korist vjernika. Vlč. Igore, od srca vam hvala i znajte da ste uvijek dobrodošli u našoj župi i u našim obiteljima!

župnik sa suradnicima i svi vjernici Sračinca, Hrašćice i Svibovca Podravskog