Župne obavijesti

6. 07. – 12. 07. 2020.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi navečer u 19 sati.
  • U četvrtak iza mise je euharistijsko klanjanje.
  • U subotu je sv. Benedikt opat, zaštitnik Svibovca Podravskog. U subotu je misa u Svibovcu u 17 sati.
  • Iduća nedjelja je 15. nedjelja kroz godinu. Iduće nedjelje misa je u župnoj crkvi samo u 8 sati. Mise u 11 sati nema jer je misa i proštenje sv. Benedikta u Svibovcu. U Svibovcu su mise u nedjelju u 8 sati i svečana misa u 11 sati koju predvodi gvardijan franjevačkog samostana iz Varaždina fra Ivan Miklenić. Sve vas pozivam na tu svečanu misu.
  • Od ponedjeljka možete kupiti karte za župno hodočašće na Mariju Bistricu koje će biti u nedjelju 26. 07. 2020. Cijena karte je 50kn. Preporuka je da koji možete idete na hodočašće osobnim automobilima u krugu svoje obitelji.

Hodočašće na Mariju Bistricu

Hodočašće župe Sračinec u Mariju Bistricu će biti u nedjelju 26. 07. 2020. Hodočašće pješaka župe Sračinec u Mariju Bistricu će biti u petak 24. 07. 2020. u 19 sati iz župne crkve.