Župne obavijesti

4. 11. – 10. 11. 2019.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi u 18 sati.
  • U subotu molitvena zajednica odlazi na hodočašće u Molve i Močile. Polazak autobusa je ispred župne crkve u 9 sati. Staje se i u Hrašćici.
  • U subotu je župni vjeronauka za prvopričesnike u 9 sati.
  • U subotu iza mise je susret svih mladih u župnoj dvorani.
  • Iduća nedjelja je 32. nedjelja kroz godinu. Mise su u Sračincu u 8 sati i 11 sati, a u Hrašćici i Svibovcu u 9. 30 sati.
  • Možete kupiti katoličke kalendare. Kalendar sa 12 listova je 10 kn, a kalendar jedan list je 1 kn.
  • Možete kupiti caritasove lampione po cjeni od 10 kn, a novac od prodaje ide za obitelji za koje skrbi biskupijski Caritas.
  • Samo radnim danom, možete upisati mise za cijelu iduću 2020. godinu.
  • Možete kupiti karte za župno zahvalno hodočašće na Mariju Bisticu koje će biti u nedjelju 17. 11. 2019. Cijena karte je 50 kn. Ove godine zbog ređenja novog biskupa na nedjelju Krista Kralja, idemo na Bistricu nedjelju prije.

11. 11. – 17. 11. 2019.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi u 18 sati.
  • U ponedjeljak u 17 sati je župni vjeronauk za prvopričesnike.
  • U utorak u 16. 30 sati je župni vjeronauk za firmanice.
  • U utorak iza mise, u svojim prostorijama ima molitveni susret karizmatska zajednica „Dobri pastir“.
  • U četvrtak u 16. 30 sati je župni vjeronauk za firmanike.
  • U četvratk iza mise u župnoj crkvi je Biblijsko-molitvena zajednica koju vodi s. Ljiljana.
  • U subotu je župni vjeronauka za prvopričesnike u 9 sati.
  • U subotu iza mise je susret ministranata u župnoj dvorani.
  • Iduća nedjelja je 33. nedjelja kroz godinu. Mise su u Sračincu u 8 sati i 11 sati. U Svibovcu je misa u 8 sati, a u Hrašćici je misa u 9. 30 sati.
  • U nedjelju župa odlazi na zahvalno hodočašće na Mariju Bistricu. Polazak autobusa je iz Svibovca u 7. 15 sati, a zajednički iz Sračinca u 7. 30 sati. Staje se i u Hrašćici.
  • Radnim danom, možete upisati mise za iduću 2020. godinu.
  • Stigao je glasnik sv. Josipa za pretplatnike.

Hodočašće na Mariju Bistricu – program
nedjelja, 17. 11. 2019.

9:15 sati – crkva (dvorana) sv. Petra – pokorničko bogoslužje
10 sati – sveta ispovijed u crkvi