Župne obavijesti

13. 05. – 19. 05. 2019.

• U subotu u 18 sati je svečano Euharistijsko slavlje pod kojim će se podijeliti sakrament sv. Potvde ili Krizme.
  • U subotu je i svtkovina posvete naše župne crkve.
  • Iduća nedjelja je 5. uskrsna nedjelja. Mise su u Sračincu u 8 i 11 sati, a u Hrašćici i Svibovcu u 9. 30 sati.
  • U nedjelju se organizira odlazak autobusom na Marijin put u Klenovnik. Polazak autobusa je u 14. 15 sati ispred crkve, a prijaviti se možete kod Darinke Kovačić. Put je besplatan.

20. 05. – 26. 05. 2019.

• Danas, u nedjelju, se organizira odlazak autobusom na Marijin put u Klenovnik. Polazak autobusa je u 14. 15 sati ispred crkve, a prijaviti se možete kod Darinke Kovačić. Put je besplatan. Marijin put počinje u 15 sati kod bolnice u Klenovniku.
  • Mise su radnim danom u župnoj crkvi u 19 sati.
  • Svaki dan su svibnjske pobožnosti u 18. 30 sati.
  • Ovaj tjedan su mise u Svibovcu u 18 sati od utorka do petaka i svibanjska pobožnost u 17. 30 sati.
  • U utorak iza mise, u svojim prostorijama ima molitveni susret karizmatska zajednica „Dobri pastir“. Gost predavač je gospođa Vera Zefić, predsjednica zajednice Dobri pastir iz Zagreba, a imati će temu o krštenju u Duhu Svetom i prevoditi će molitvu za izljevanje Duha Svetoga. Svi ste pozvani doći.
  • U petak iza mise u župnoj crkvi je molitveno-biblijska zajednica koju vodi s. Ljiljana.
  • Iduća nedjelja je 6. uskrsna nedjelja. Mise su u Sračincu u 8 i 11 sati, a u Hrašćici i Svibovcu u 9. 30 sati.
  • Od srca hvala svima koji su ispekli kolače ili klipiće za sudionike Festivala Dobrog Pastira. Mladi su bili oduševljeni i iznenađeni količinom kolača, a sve što je ostalo, poslali smo u caritasovu pučku kuhinju u Varaždin.