Župne obavijesti

• Biskup Bože Radoš je donio preporuku da se u zatvorenim prostorima tj. u crkvi na misama nose zaštitne maske zbog zaštite svojeg i tuđeg zdravlja. Znači da treba nositi zaštitnu masku na misama, osim oni kojima to predstavlja veliki zdravstveni problem.

28. 09. – 4. 10. 2020.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi navečer u 19 sati.
  • U ponedjeljak u 18 sati je zadnji dan trodnevnice uoči blagdana sv. Mihaela ark.
  • U utorak je župni blagdan sv. Mihaela ark. Mise su: ujutro u 8 sati, svečana misa koju predvodi biskup Bože Radoš je u 11 sati i večernja misa je u 18 sati.
  • Pozivam vam da u što većem broju dođete na misu u 11 sati, jer je to prvi službeni dolazak novog biskupa u našu župu.
  • Molim vas da na misi u 11 sati nosite zaštitne maske, osim onih kojima one predstavljaju veliki zdravstveni problem.
  • U četvrtak započinje mjesec krunice – listopad. Svaki dan će prije mise biti listopadska pobožnost u 18.30 sati.
  • U četvrtak i petak u 18 sati su mise i u Svibovcu Podravskom i listopadska pobožnost u 17.30 sati.
  • Prvi je petak. Prije mise se ispovijeda.
  • Prva je subota, dan molitve za sveta duhovna zvanja.
  • Iduća nedjelja je 27. nedjelja kroz godinu. Iduće nedjelje mise su u župnoj crkvi u 8 i 11 sati, a u Svibovcu i Hrašćici u 9.30 sati.