Župne obavijesti

3. 05. 2021. – 9. 05. 2021.

• Mise su radnim danom u župnoj crkvi u 19 sati, a prije misa su svibanjske pobožnosti.
  • U svibnju su svete mise su i u Svibovcu od utorka do petak u 18 sati.
  • Radnim danom se iza misa moli časoslov, osim u one dane kada je svetkovina, klanjanje ili neka druga pobožnost.
  • Ovaj tjedan je župni vjeronauk za prvopričesnike/ce po dogovorenom rasporedu za ovaj mjesec u župnoj crkvi, a firmanici/ce imaju on line nastavu župnog vjeronauka.
  • Iduća nedjelja je 6. uskrsna nedjelja. U župnoj crkvi mise su u 8 sati u 11 sati i u 19 sati, a u Hrašćici i Svibovcu Podravskom u 9.30 sati.

10. 05. 2021. – 16. 05. 2021.

• U svibnju su svete mise i u Svibovcu od utorka do petka u 18 sati.
  • U četvrtak je svetkovina Uzašašća Gospodnjeg ili Spasovo. Svečana misa je u 19 sati.
  • Iduća nedjelja je 7. uskrsna nedjelja. U župnoj crkvi mise su u 8 sati u 11 sati i u 19 sati, a u Hrašćici i Svibovcu Podravskom u 9.30 sati.
  • U nedjelju je u župnoj crkvi iza mise koja počinje u 11 sati roditeljski sastanak za prvopričesnike.