PRVOPRIČESNICI i KRIZMANICI šk. god. 2023./2024. UPIS I PRIJAVA

od 20. do 30. rujna 2023. god. primaju se prijave vjeroučenika za župnu katehezu tj. pripravu za prvu Svetu Pričest i za svetu Potvrdu.

Prijava za prvu Svetu Pričest (3.r.) dostupna je na linku:
https://www.e-zupe.com/najava/pricest/zupa-sracinec

Prijava za svetu Potvrdu (8.r.) dostupna je na linku:
https://www.e-zupe.com/najava/krizmanici/zupa-sracinec

VAŽNO:

Jedini način prijave je ispunjavanje on-line prijavnice.. Dakle, ne nudi se mogućnost prijave putem ispunjavanja papirnatog formulara. Ako imate poteškoća u vezi ispunjavanja prijavnice ili se ne služite internetom obratite se župnom uredu od ponedjeljka do petka u vremenu od 17:00 do 18:00 sati.

Posljednji dan prijave je 30. rujna 2023. Nakon tog datuma, zaključavamo prijave

Prijava će se smatrati valjanom tek nakon što roditelji potpišu svoju suglasnost da dijete ide na prvu pričest ili krizmu. Mogućnost potpisivanja biti će na prvom roditeljskom susretu, u nedjelju 1.10. 2023. nakon sv. mise u 11:00 sati.